Airsoft üritused - NAC

ÜRITUSED

Tulevased üritused - Fallout 4: Nuka town 2120
Asukoht
Google maps

Fallout 4: Nuka town 2120


Mängumaks
10.00 €
Kokku: 10.00
Vajutades nupule "Maksa", "Osale" või "Maksa kohapeal" annate nõusoleku, et olete tutvunud Privaatsuspoliitikaga, Kasutajatingimustega ja Ürituse reeglitega
Korraldaja: Remius
Tel: 56171197
Kogunemine alates: 09:00 - 10:00
Uute mängjate briifing: 10:30
Ürituse algus: 11:00
Ürituse alguskuupäev: 10 oktoober 2020
Ürituse lõppkuupäev: 10 oktoober 2020

Ürituse info:

Fallout 4: Nuka town 2120.

Tuumasõjast on möödunud kümneid aastaid ja kogu alles jäänud ühiskond on taandunud igasugu gängideks ja klannideks kes pidevalt omavahel võitlevad nii ressursside kui ülemvõimu pärast.

Ainus ja peamine maksevahend omavahelises kaubanduses on Nuka cola korgid ja vahetuskaup.

Seekord jõuame lahingutega ühte pisikesse rannikuasulasse mille nimeks on pandud Nuka town kus elavad erinevad gängid ja klannid kes teps mitte omavahel läbi ei saa püüdes saavutada Nuka townis ülemvõimu.

Esialgu juhib Nuka towni selle asutaja kuningas Habe Suur, kuid paljud pole tema ülemvõimuga nõus, sest just Nuka towni kuninga staatus annab võimul olijale kõige enam ressursse, tema maksustab kauplejaid ja elanikke ja otsustab kõige üle linnas. Seetõttu püütakse erinevate gängide ja klannide poolt kuningas Habe võim küsimärgi alla panna. Selleks on mitu võimalust. Kas kuningale esitada väljakutse ja pidada temaga ringis mõõgavõitlus elu ja surma peale, alustada sõda kuninga ja tema pooldajate vastu või kuningas salamõrvari abil tappa.

Rahu linnas on õhkõrn ja igasugu konflikte on pidevalt mistõttu peavad kuninglikud valvurid pidevalt lahendama konflikte ja tülisid.

Enne tulistama hakkamist tuleb linna elanikel alustada sõnasõda, püüdes solvata teist osapoolt, esitada süüdistusi (ei oma tähtsust kas alusetuid või õiglaseid). Eesmärk on tuua mängu suurem rollimängu osakaal.

Linnas sees on olemas niiöelda safe zone´d kuhu sisenedes tuleb loovutada kõik relvad turvamehele ning relvad saab tagasi safe zone´st väljudes. Seega on võimalus põgeneda mõneks ajaks näiteks mõrvari või rivaalitseva gängi eest safe zone´i kus lahingu pidamine on keelatud.

Ka on võimalus tülisid lahendada ringis kasutades selleks nuge, mõõkasid või muid külmrelvi (pehmed külmrelva imitatsioonid) kohtuniku silme all.

Mängu võidab see osapool kes mängu lõpuks võidab enda kätte kuninga trooni ja seega ülemvõimu linnas.

Riietus soovitatavalt võimalikult post apo stiilis, et laske fantaasial lennata, mida crazy´m on kostüüm, seda parem. Parimale kostüümile eriauhind tutikas automaat. Teise automaadi loosime välja kõigi osalejate seas.

Ala omaniku luba olemas.

Meie kontakt: https://www.forestmengames.ee/]

(https://www.forestmengames.ee/)

https://www.facebook.com/groups/243943326766586

Reeglid:

SURNUD EI RÄÄGI PIMETULI RANGELT KEELATUD enne vaatad ja siis alles lased.

HOONETES AINULT ÜKSIKLASUD

KAITSEPRILLID KOHUSTUSLIKUD

REEGLEID TÄPSUSTAME VEEL KOHAPEAL. PAUKU SAAB TEHA

Lubatud ainult tehase valmistatud granaadid ( co2 granaate võib kasutada piiranguteta ), suits lubatud kui on tagatud tuleohutus.

RELVAD

Püstolid/automaadid -1,2J piiranguteta Automaadid 1,2-1,5J backup soovituslik, min. distants 10m, kui pole backup relva siis ainult üksiklask kui lähemal kui 10m. Kuulipildujad ja poolautomaat snaiprid(ainult üksiklask) 1,5-2,5J backup kohustuslik, min. distants 20m (hicap salv ei ole kuulipilduja, trummelsalvega automaadid arvestame kuulipildujate kategoorjasse) Poltlukk snaiprid -4J backup kohustuslik, min.distants 30m. Enne mängu algust kõik relvad kronotakse teie enda kuuliga. Nõuetele mittevastavaid relvi mängule ei lubata. Peale kronomist paigaldatakse teie relvale kleebis kronomis tulemustega. Kleebist ei või relvalt eemaldada enne mängupäeva lõppu. Kaebuse korral on korraldajal õigus teie relva uuesti kronoda aga siis juba korraldaja enda kuulidega. Kui tuvastatakse erinevad tulemused või pettus on korraldajal õigus eemaldada mängija mängust.

Rendirelva soovist palume anda teada hiljemalt 08.10.20 (neljapäeva) õhtuks. Rendikomplekti hind on 15€ sisaldades prille, maski, automaati ja 1000 BB.

Tulles mängule nõustud kõigi korraldaja poolt seatud reeglitega. Samuti osaledes mängul nõustud omavastutusega oma tervise eest.

Mängu asukoha leiad siit: Uus-Sadama 25 

Kogunemine alates: 09:00-10:00

Briifing: 10:30 Mängu

algus: 11:00 Mängu lõpp: 18:00-19:00

Osalustasu ettemaksuga NAC kontole kuni 08.10.20 7€, kohapeal tasudes 10€ sularahas. Ettemaksu saate tasuda: Naissaare Airsoft Camp MTÜ EE387700771004812523 Selgitusse märkige Fallout 4 ja oma nimi, kui tasute korraga mitme inimese eest, siis lisage ka nimed kelle eest tasute.

 

Mängule saab registreeruda meie facebooki grupis ürituse all lisades : OSALEN või NAC lehel ürituse all.

Pakume kohapeal ka suppi (3€) ja kuumasid jooke, küpsist.