ÜRITUSED

Tulevased üritused - Episood 2
Asukoht
Google maps

Episood 2


Mängumaks
20.00 €
Kokku: 20.00
Vajutades nupule "Maksa", "Osalen" või "Maksa kohapeal" annate nõusoleku, et olete tutvunud Privaatsuspoliitikaga, Kasutajatingimustega ja Ürituse reeglitega
Korraldaja: HABE
Tel: 53746082
E-mail: naissaareairsoftcamp@gmail.com
Kogunemine alates: 09:00 - 10:30
Uute mängjate briifing: 11:00
Ürituse algus: 12:00
Ürituse alguskuupäev: 01 august 2020

Ürituse info:


SONTIKI Corp. vs STARS
Humala

1.august. 2020

 TERE!!!

Seekord siis teeme päevase mängu. Mäng on siis ilma pausidetta ja kel vaja teeb ise omal valikul pausi.
REGISTREERIMINE KOHUSTUSLIK vastavalt registreerimisele lisame mängu kohti juurde.

Ala omanikuga on see mäng kooskõlastatud. Ja sellest aastast hakkasid Humala alal kehtima uued reeglid ja kõige suurem muudatus on AINULT BIOKUULIDEGA SAAB MÄNGIDA Korraldajal on pakkuda kohapeal 0,25G; 0,28G; 0,32g biokuule. Mängualale sisenedes  kontrollitakse milliseid kuule kasutate.
Omaniku soov on, et peale meid ei jääks alale prügi. Alale paigutame mitmeid prügikotte ja ka mõlema osapoole surnualast leiate prügikoti.

PALUN LOE KINDLASTI ALLJÄRGNEVAT

 LEGEND

 SONTIKI Corp. On vabastanud professor Sandersi ja professor on asunud tööle oma laboris. Tema käe all on valminud juba kaks pommi millega õhiti S.T.A.R.S.i kontrolli all olevatest objektidest kaks. S.T.A.R.S. üksus aga pole rahul sellega ja nad üritavad maksku mis maksab vangistada uuesti professor Sandersit. Lisaks on mõlemale rivaalile teada et, kuhugi lähedusse on sattunud kohver, millega saab kontrollida õhuvägede liikumist ja on võimalik tellida õhurünnakuid. Kes suudab selle kohvri endale saada…

 OSAPOOLED

 Eriüksus STARS- Riietus soovitatavalt militaar laik.
Side kanalid 3,4

SONTIKI Corp.- Kollane lint mõlemal käel. Riietus soovitatavalt must või midagi tumedat.( lint tuleb korraldajalt)
Side kanalid 6,7

Korraldaja side kanal on 1.

Kummalegi osapoolele on eraldi briifing, seal siis selgitatakse juba täpsemalt ülessanded. Ja siis jagatakse ka osapoolele vajalik alakaart.


SURNUD EI RÄÄGI

PIMETULI RANGELT KEELATUD enne vaatad ja siis alles lased.

Lubatud ainult tehase valmistatud granaadid ( co2 granaate võib kasutada piiranguteta ), suits lubatud kui on tagatud tuleohutus

HOONETES AINULT ÜKSIKLASUD

KAITSEPRILLID KOHUSTUSLIKUD

REEGLEID TÄPSUSTAME VEEL KOHAPEAL.

MEEDIK

Seekord siis mängus on ka meditsiin. Kui saate tabamuse siis jääte samasse kohta ja kutsute oma kaaslast. Kui juhtub, et te olete liiga suure tule all ja teile ei saa meditsiinilist abi osutada siis meedik või mõni tiimikaaslane saab teid lohistada/rullida varjatud kohta, peale seda saab teile anda med.abi. RAVIMINE Kannatanule pannakse käele/jalale side ja peale seda peab ravija olema kannatanuga kontaktis 60 sek. seejärel pääseb haavatu uuesti lahingusse. RAVIMISE AJAL EI SAA MEEDIK EGA KANNATANU TULISTADA. Kui aga ravija ei jõua haavatuni 5min. jooksul siis haavatu sureb. Kui teid on korra ravitud siis teise tabamusega olete surnud ja peate käima respawnis. IGAL MÄNGIJAL PEAB OLEMA OMAL VALGE SIDE


  Pofessor Sanders

Professor on selle mängu kõige haavatum tegelane. Teda tuleb väga hoolega kaitsta ja pole vahet kumma osapoole käes ta parasjagu on. Aga kui ikkagi juhtub et professor saab haavata siis saab teda edasi toimetada kas siis lohistiga või siis kahevahel.


  RELVAD

Püstolid/automaadid -1,2J piiranguteta
Automaadid 1,2-1,5J backup soovituslik, min. distants 10m, kui pole backup relva siis ainult üksiklask kui lähemal kui 10m.
Kuulipildujad ja poolautomaat snaiprid(ainult üksiklask) 1,5-2,5J backup kohustuslik, min. distants 20m (hicap salv ei ole kuulipilduja, trummelsalvega automaadid arvestame kuulipildujate kategoorjasse)
Poltlukk snaiprid -4J backup kohustuslik, min.distants 30m.
Enne mängu algust kõik relvad kronotakse teie enda kuuliga. Nõuetele mittevastavaid relvi mängule ei lubata. Peale kronomist paigaldatakse teie relvale kleebis kronomis tulemustega. Kleebist ei või relvalt eemaldada enne mängupäeva lõppu. Kaebuse korral on korraldajal õigus teie relva uuesti kronoda aga siis juba korraldaja enda kuulidega. Kui tuvastatakse erinevad tulemused või pettus on korraldajal õigus eemaldada mängija mängust.

Kui kellegil puudub backup relv siis sellega ei lõppe lõbu. Teil on võimalik se korraldajalt renttida. Rent on 10eur. Sisaldab co2 relva kiirlaadijat ja 150 kuuli.(vajadusel prillid, mask ja vest)
Lisaks saate ka automaate meilt rentida. Hinnaks on 15eur. Sisaldab relva, 1000 kuuli, prille ja maski.
Rendi soovist antke kindlasti eelnevalt teada siis saame teile relva bronnida ja siis on kindel et te saate osaleda mängus.
Saadaval on 6 püstolit ja 6 automaati.

  AJAKAVA

Koguneme kell 09:00-10.30;
Registreerimine toimub alale sisenedes jooksvalt, palume saabuda mõistliku ajavaruga,et ei tekiks alale sisenemisel ummikut.
Osapoole Briifing kell 11:00
Mängu algus kell 11:30-12:00
Mängu orjenteeruv lõpp kell 18:00

 Registreerimine

Registreerimine algab 06.07.2020.
Registreerimis link lisatakse 06.07.2020
OTSIME S.T.A.R.S. OSAPOOLELE JUHTI kui oled huvitatud siis saada oma kontakt naissaareairsoftcamp@gmail.com

Kuna päev on pikk ja kauplused kaugemal siis pakkume välja väikese lisatasu eest 3.-eur portsu seljankat (sis. hapukoor ja leib) saate tasuda kohapeal sulas või kaardiga.

Osavõtutasu on kuni 18.07.20 10.-eur ülekandega,
alates 19.07.2020 kuni 25.07.2020 on osalustasu 12.- eur ülekandega,
 alates 26.07.20 kuni 30.07.20 on osalustasu 15.-eur ülekandega,
 kohapeal saab maksta sularahas kui ka kaardiga ja hinnaks on 20.-eur

Ülekande selgitusse pange HU0108, kui tasute kellegi teise eest siis lisage selgitusse kelle eest te maksate. Kui maksate mitme inimese eest, siis peate lisama selgitusse kõikide ees ja perekonna nimed Näiteks: HU0108 Joosep Somov, Andrus Somov,jne.
Tasuda saate:
Naissaare Airsoft Camp MTÜ
 EE387700771004812523


Mängualale sissesõit on Google maps Edasi juba teid juhendatakse, kuhu,kuidas ja miks.
Palume mõisa poolse teeäärde mitte parkida, see tee peab olema vaba kui...
Kogu meie liiklus toimub Vääna poolse värava kaudu(jälgi silte)


Mäng ei lükku edasi vihma/päikse pärast.Küsimustele vastan jooksvalt SMS 53746082 Habe