Info
Privaatsuspoliitika
tagasi
Saabuv airsoft üritus
vaata
airsoft ürituse pilt
Kuupäev: 25.05.2024
Koht: Loksa
Kogunemine: 09:30
Briifing: 10:50
Ürituse algus: 11:00
Pilet
20.00€
Osalejad
28/60
VAATA

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemine

- NaissaareAirsoft MTÜ edaspidi (N.A.C.)

- Isikuandmeid töötleb NaissaareAirsoft MTÜ, Tel: (+372) 53746082 Email: naissaareairsoftcamp@gmail.com. NaissaareAirsoft MTÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

Millist informatsiooni N.A.C. kogub

- Informatsiooni mida olete ise andnud: Küsimused ja tagasiside läbi veebilehe. Mõningaid väljasi on võimalik mitte täita kuid see võib piirata teie kasutajakogemust veebilehel.

- Automaatne informatsioon: Nagu paljud teised veebilehed kasutab ka N.A.C. veebilehet "küpsisied" ("cookies") mis salvestavad teatud sorti informatsiooni näiteks veebilehe külastavust.

- Informatsioon teiselt osapoolelt: N.A.C. EI kasuta ühtegi välist ega kolmanda osapoole küpsiseid/vahendeid lehel toimuva jälgimiseks.

Kuidas kasutab N.A.C. informatsiooni

- Ostud: N.A.C. kasutab isikliku informatsiooni ostu vormistamiseks ja kontrollimiseks.

- Pakkumised, veaotsingud, teenuse parandamine: N.A.C. võib kasutada informatsiooni pakkumiste tegemiseks, vigade leidmisel ja paremaks teenuse pakkumiseks ja kohendamiseks N.A.C. kasutajatele.

- Personaliseerimine ja soovitused: N.A.C. võib kasutada informatsiooni, et soovitada asjakohaseid ja huvitavaid pakkumisi või teenuseid mida pakume ja personaliseerimiseks, et luua parem kasutajakogemuse loomiseks.

- Seaduse ja juriidiliste kohustuste järgimiseks.

- Teiega kontakteerumiseks: N.A.C. võib kasutada teie e-posti või telefoni numbrit, et võtta ühendust seoses N.A.C. teenustega.

- Reklaam: N.A.C. EI kasuta, ei müü, ei jaga informatsiooni mitte ühegile kõrvalisele või kolmandale osapoolele personaliseeritud reklaamide kuvamiseks ega kasutaja tegeuvse järgimiseks.

Küpsised ("Cookies")

- N.A.C. kasutab ainult enda veebilehe jaoks tehtud spetsiaalseid küpsiseid ja kasutab ainult enda küpsiseid veebilehe kasutajakogemuse parandamiseks, statistika pidamiseks jms.

- Valik "Ainult vajalikud": Kasutatakse ainult vajalike lehe toimimiseks ja kasutaja mugavuseks. (hoida kasutaja sisse logitud, üritusel osalemiseks valitud seaded, kasutaja isikupärastatud seaded)

- Valik "Luba kõik": Kasutatakse lisaks vajalikkudele küpsistele ka spetsiaalselt N.A.C. lehe jaoks tehtud statistika küpsist.

- N.A.C. leht ei kasuta ühtegi reklaami küpsist ega kolmandate osapoolte küpsiseid kõik on tehtud spetsiaalselt ja ainult antud lehe kasutamise jaoks.

- Registreeritud kasutajatel on võimalik igal ajal küpsise seadistus ümber muuta.

Pangalingid/Maksed

- Maksetelahenduse partner on Montonio Finance UAB.

- Maksete sooritamiseks suunab N.A.C. kasutaja Montonio Finance makselahenduse lehele kus kasutaja saab valida omale sobiva makse valiku.

- Montonio Finance makselahendus pakub erinevaid pangamakseid mida saab veel valida vastavalt kasutaja panga riigile.

- N.A.C. edastab vajaliku informatsiooni Montonio Finance UAB-le, et kinnitada ja kontrollida makse sooritamist.

Õiguslik alus

- Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Vastuvõtjad kellele info edastatakse

- Isikuandmed edastatakse klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.

- Isikuandmed edastatakse teenusepakkuja poolt osutatavale raamatupidajale.

- Maksete sooritamiseks edastatakse vajalikud isikuandmed Montonio Finance UAB-le.

Turvalisus ja andmete ligipääs

- Isikuandmeid hoitakse serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil.

- Juurdepääs isikuandmetele on veebilehe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebilehe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

- Veebileht rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

- Isikuandmete edastamine veebilehe volitatud töötlejatele toimub veebilehe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

- Ürituse korraldajal on ligipääs ainult temapoolt korraldatud üritustele kus kuvatakse kasutajanimi, eesnimi ja perekonnanimi. Mida korraldaja kasutab ürituse toimumis ajal kontrolliks.

Isikuandmetega tutuvumine ja parandamine

- Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebilehe kasutaja seadete all.

Nõusoleku tagasivõtmine

- Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel (info@naissaareairsoft.ee).

Säilitamine

- Veebilehe kasutaja sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine

- Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel (info@naissaareairsoft.ee). Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Vaidluste lahendamine

- Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (info@naissaareairsoft.ee).